Bandziorek z popularnego show "Chłopaki do wzięcia" potajemnie wziął ślub? Spekulacje fanów na podstawie najnowszych odcinków

„Chłopaki do wzięcia”, kontrowersyjny a zarazem niezwykle oglądany program, ma wśród swoich uczestników kilka znanych postaci. Jednym z nich jest Krzysztof Dzierżonowski, publicznie nazywany Bandziorkiem. Na jednym z ostatnich odcinków pojawił się on w pewnej koszulce i nosił biżuterię, która przekonała wielu internautów, że mogło dojść do tajemniczego ślubu pomiędzy nim a Danusią.

Od 2012 roku, Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżonowski, stał się nieodłączną częścią „Chłopaków do wzięcia”. Jego osobowość oraz oryginalne poczucie humoru sprawiły, że zdobył liczne grono fanów. Mimo że nie jest już tak obecny na ekranach jak kiedyś, widzowie nadal z zaciekawieniem obserwują jego losy.

Swoją przygodę z programem Bandziorek rozpoczął niemal od początku jego emisji. Przez te lata podejmował wiele prób odnalezienia partnerki życiowej. Po przeprowadzce na Mazury, poznał Danusię. Kilka miesięcy później oświadczył się jej. Mimo iż zaręczyny miały miejsce dwa lata temu, fani wciąż z niecierpliwością czekają na wiadomość o ich ślubie. Niektóre sceny z ostatnich odcinków sugerują, że mogło do niego już dojść.

Sympatia, jaką Bandziorek zdobył u widzów, była wynikiem jego poczucia humoru i szczerej postawy. Dzięki udziałowi w programie zyskał nie tylko rozpoznawalność, ale także odnalazł swoją prawdziwą miłość – Danusię. Obecnie mieszkają razem na Mazurach i coraz rzadziej pojawiają się na ekranie.

Ostatnie odcinki „Chłopaków do wzięcia” wywołały niemałe poruszenie wśród fanów. Pojawił się tam Bandziorek, noszący czarną koszulkę z napisem „Mąż wie wszystko”. Na palcach zarówno jego, jak i Danusi, widzowie dostrzegli biżuterię przypominającą obrączki ślubne. Prowadzi to do wniosku, że para mogła powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, jednak zdecydowali się to uczynić poza kamerami.