Rihanna jest w ciąży?

Rihanna jest w ciąży z ASAP Rockym?

Kilka dni temu w internecie zahuczało. Wszystko za sprawą 33-letniej Rihanny i jej kreacji, którą miała na uroczystościach obchodzonych w jej rodzinnym kraju. Podobno zwiewna sukienka podkreślała zaokrąglony brzuszek RiRi. Czy Rihanna jest w ciąży? To pytanie padło wręcz natychmiast. A co na to odpowiedziała sama piosenkarka?

Rihanna – kobieta wielu talentów

Rihanna, a raczej Robyn Rihanna Fenty pochodzi z małej wyspy na Karaibach i ma zaledwie 33 lata. To jednak nie przeszkadza jej w robieniu zawrotnej kariery i to na wielu płaszczyznach. Jest ona bowiem piosenkarką, aktorką, modelką, autorką tekstów, projektantką mody i businesswomen. Swoją karierę artystyczną rozpoczęła w 2005 roku, wydając debiutancką płytę Music of the Sun. Od tego czasu kariera barbadoski nabrała zawrotnego tempa. Jej krążki wychodziły jeden po drugim i każdy z nich stawał się platynowy. W międzyczasie Rihanna grała w filmach. Dzisiaj barbadoska jest prawdziwą businesswomen. Założyła fundacje, ma swoją markę kosmetyków, a także projektuje własną bieliznę. Ostatnio Rihannę ogłoszono także bohaterką narodową Barbadosu. To właśnie podczas tej uroczystości padły spekulacje na temat jej ciąży.

Rihanna jest w ciąży?

To pytanie w trakcie jej kariery padało niejednokrotnie. Zwłaszcza wtedy, gdy barbadoska wchodziła w nowy związek. Gdy była z Chrisem Brownem wszyscy pytali, czy Rihanna jest w ciąży? To samo było z Drakem, arabskim miliarderem, a teraz z ASAP- em Rockym. Sama barbadoska podkręciła trochę temat w zeszłym roku. Udzieliła wtedy wywiadu, w którym zdradziła, że za 10 lat chce mieć trójkę lub czwórkę dzieci.

Między innymi dlatego jej fani wszędzie widzą sygnały świadczące o tym, że Rihanna jest w ciąży. Jednym z nich miała być luźna sukienka i zaokrąglony brzuszek piosenkarki na barbadoskich uroczystościach.

Rihanna jest w ciąży – plotki rozchodzą się z prędkością światła

Sama zainteresowana odniosła się do swojej domniemanej ciąży w konwersacji z jednym z fanów. Zapytał on Rihanny, czy będzie mógł uczestniczyć w baby shower. Ta nie zgodziła się, twierdząc, że fana nie było na 10 wcześniejszych takich imprezach. Ponadto napisała, że fani zapładniają ją co roku.

Jak widać, piosenkarka nie ma na razie w planach powiększać swojej rodziny. Skupia się wyłącznie na swojej karierze zawodowej i związku z ASAP- em Rockym.