W kręgu królewskim rozbrzmiewa krytyka: Wierny sojusznik królowej Camilli atakuje księcia Williama i Kate Middleton

Książę William i jego małżonka, księżna Kate, są niewątpliwie jednymi z najbardziej cenionych członków brytyjskiej monarchii. Niezależnie od tego, jak bezbłędny wydaje się ich publiczny wizerunek, zdaje się, że bliski przyjaciel królowej Camilli – Nicky Haslam, odnalazł kilka niedoskonałości.

William i Kate od wielu lat utrzymują wysoką pozycję w rankingu sympatii swoich poddanych. Ludzie podziwiają ich autentyczność i prostotę. Kate, jako małżonka przyszłego monarchi, zbiera pochwały za elegancki gust modowy i za to, że chociaż mogłaby pozwolić sobie na stroje od topowych projektantów, czasem pojawia się w kreacjach z popularnych sieciówek. Jednakże, nie wszyscy są oczarowani stylem księżnej. Właśnie Nicky Haslam – znany projektant wnętrz oraz bliski sprzymierzeniec królowej Camilli, wyraził swoją krytykę wobec modowych decyzji żony księcia Williama.

Każdego roku Haslam tworzy listę osób czy rzeczy, które uważa za banał. Wszystko to trafia na specjalną ściereczkę, którą później sprzedaje swoim znajomym za symboliczną sumę 40 funtów. Tym razem w jego celowniku znaleźli się książę William i księżna Kate. Nazwał ich „Wales family in blue”, co jest niezbyt pochlebnym określeniem.