Aneta Kręglicka o bólu po stracie matki: "Podjęłam trudną, ale konieczną decyzję"

Wybitna osobowość świata mody i biznesu, Aneta Kręglicka, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie swoimi doświadczeniami związanymi z osobistym cierpieniem. Opowiedziała o bolesnym okresie w jej życiu, kiedy rok wcześniej straciła swoją matkę. W emocjonalnym wpisie na Instagramie wspominała: „Nie usłyszę w słuchawce telefonu: „Córeczko jedź ostrożnie”. Aneta Kręglicka to znana polska modelka i bizneswoman, która zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 roku. Mimo że jest już 58-letnią kobietą, ciągle zaskakuje swoją formą i urodą.

Aneta Kręglicka odbyła trudną podróż przez ostatnie lata. W 2013 roku straciła swojego ojca. Choć rzadko dzieli się ze światem swoim prywatnym życiem, czasem postanawia zdradzić kilka szczegółów. W rozmowie z magazynem „Uroda Życia” wyznała, że przez dwa lata po śmierci ojca nie mogła dojść do siebie. Teraz 58-letnia Kręglicka decydowała się opowiedzieć o stracie swojej matki.

Aneta Kręglicka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie emocjonalnym wpisem, w którym opisuje swoje uczucia po stracie rodziców. Z jej postu wynika, że jej mama zmarła rok temu.

„Pożegnania nigdy nie są łatwe – napisała na początku posta. – Przeżywam ostatnie dni w moim rodzinnym domu. Szczególny moment. Podjęłam trudną, ale konieczną decyzję, by po stracie, po upływie roku, iść dalej.

Podkreśliła swoją wdzięczność za rodziców, pisząc: „Mimo to wiem, że jestem szczęściarą, miałam dom marzeń, dom pięknych i dobrych ludzi. To oni dali mi ogrom miłości, nauczyli zasad, przyzwoitości, szacunku dla innych, wrażliwości i empatii.”

Wyraziła jednak też smutek związany z utratą matki: „Niestety, dzisiaj muszę pogodzić się ze swoją stratą i myślą, że pewien etap w moim życiu zakończył się bezpowrotnie, że przestałam być dzieckiem. I to chyba jest najtrudniejsze.”

Aneta Kręglicka jest żoną reżysera Macieja Żaka i matką dorosłego syna, Aleksandra.