Dagmara Kaźmierska zmęczona walką o Kryształową Kulę: "Jeśli odpadnę, poczuję ulgę"

W trakcie swojej przygody w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”, Dagmara Kaźmierska, znana z „Królowych życia”, ciężko pracuje nad zdobyciem Kryształowej Kuli. Pomimo niskich ocen od jurorów, widzowie nadal utrzymują ją w programie. W najnowszym wywiadzie, gwiazda wyjawiła, że tęskni za domem i chciałaby już wrócić. Stwierdziła, że długotrwały pobyt w Warszawie staje się dla niej coraz bardziej męczący.

Dagmara Kaźmierska, jest jednym z najbardziej kolorowych charakterów na polskiej scenie show-biznesu. Obecnie ma na głowie sporo obowiązków – szuka partnera życiowego w programie Polsatu, występuje w „Pamiętniku z wakacji”, a także intensywnie trenuje do następnych odcinków „Tańca z gwiazdami” pod okiem swojego tanecznego partnera, profesjonalisty – Marcin Hakiela. Jej udział w tanecznym show sprawił, że musi ona poświęcić dużo czasu na bycie w stolicy Polski.

Mimo iż Dagmara Kaźmierska na co dzień mieszka w Kłodzku, gdzie stworzyła przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym rozmachem, to jednak tęskni za swoim domem. W wywiadzie dla portalu JastrzabPost, gwiazda podkreśliła swoje niechętne uczucia do Warszawy mówiąc: „Nie lubię tego miasta. To jest piękne miasto, mam tu przyjaciół. Ale tu brakuje mi czasu. Chodzę spać o czwartej nad ranem, ale ja lubię być u siebie. Tu nie ma nic z mojego domu, teraz sobie przywiozłam pościel”.

Podczas wyznania swoich uczuć Dagmara Kaźmierska dodała również: „Brakuje mi domu i źle się tu czuję. Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie”.

Dagmara Kaźmierska to kobieta, która otwarcie deklaruje swoje zamiłowanie do luksusu. Znakomitym dowodem na to jest jej złoty tron, będący integralną częścią wystroju jej mieszkania. W serialu „Królowe życia” pokazała także, że uwielbia jeździć luksusowymi samochodami i ozdabiać się złotem.