Gość Kuby Wojewódzkiego, Klaudiusz Sevković, ujawnia swoje zarobki z "Big Brothera"

W najnowszym odcinku talk-show prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego, gościem specjalnym był Klaudiusz Sevković. Wiele osób kojarzy go jako uczestnika inaugurującej polską edycję popularnego reality-show „Big Brother”. Podczas rozmowy na antenie, Klaudiusz zdradził, ile pieniędzy udało mu się zgromadzić dzięki udziałowi w tym programie. Jego odpowiedź była zaskakująca.

Po zakończeniu „Big Brothera”, Klaudiusz Sevković stał się rozpoznawalną postacią. Wykorzystał swoją popularność na różne sposoby – prowadząc własne show telewizyjne, próbując sił w polityce oraz jako gospodarz audycji reklamowych w popularnych telezakupach.

Sevković, podobnie jak inni uczestnicy pierwszej edycji „Big Brothera”, do dziś jest rozpoznawalny. Ostatnio pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie podzielił się kilkoma szczegółami ze swojego życia prywatnego. Zdradził, że jego dzieci, Vanessa i Claudio-Tiger, nie mieszkają z nim w Polsce. Obecnie jest związany z Anią, a jego poprzedni związek z Caroline nie przetrwał próby czasu. Klaudiusz mieszka w Polsce, syn Claudio-Tiger w Niemczech, a córka Vanessa w Dubaju – pracując jako stewardesa dla prestiżowej linii lotniczej i latając jedynie w klasie biznes.

Podczas rozmowy na antenie Wojewódzki pytał Sevkovica, jaki był rozmiar wynagrodzenia za udział w pierwszym polskim reality-show „Big Brother”. Klaudiusz odpowiadał, że otrzymał jednorazową wypłatę, która nie była specjalnie wysoka.

Klaudiusz wyjawił prowadzącemu, że teraz jest droższy niż 23 lata temu, kiedy to wystąpił w „Big Brotherze”. Na pytanie, czy uczestnicy otrzymywali jakieś wynagrodzenie za udział w programie, Sevković odpowiedział twierdząco. Zdradził również, że zarobił prawdopodobnie około dwóch tysięcy marek niemieckich, ponieważ otrzymywał płacę w walucie kraju, w którym wtedy mieszkał. Dodał także, że dzisiaj byłoby to równowartość około 1500 euro. Prowadzący uznał, że to niewiele za 99 dni spędzonych na antenie.