Joanna Liszowska nie zamierza odwiedzić Anity Sokołowskiej na planie "Tańca z gwiazdami". Dlaczego?

Joanna Liszowska, aktorka znana z wielu produkcji telewizyjnych, w jednym ze swych najnowszych wywiadów wyznała, że nie ma zamiaru odwiedzić Anity Sokołowskiej – swojej długoletniej przyjaciółki i koleżanki z planu popularnego serialu „Przyjaciółki” – podczas nagrań do programu „Taniec z gwiazdami”. Zastanawiające jest to, co skłoniło ją do takiej decyzji.

Joanna Liszowska i Anita Sokołowska mają za sobą wiele lat wspólnej pracy na planie serialu „Przyjaciółki”, dzięki czemu nawiązały bliskie relacje. Anita Sokołowska postanowiła jednak opuścić produkcję, a jej bohaterka tragicznie zmarła na raka. Obecnie aktorka bryluje na parkiecie 14. edycji show „Taniec z gwiazdami”, zdobywając wielu fanów swoim talentem tanecznym. W gronie gwiazd walczących o Kryształową Kulę znajdują się m.in. Roxie Węgiel, Maciej Musiał, Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion i oczywiście wspomniana wcześniej Anita Sokołowska. W początkowej fazie programu widzowie mogli także oglądać Dagmarę Kaźmierską, która jednak postanowiła zrezygnować z udziału w show.

Podczas niedawnego wywiadu Joanna Liszowska wyjaśniła, dlaczego nie zamierza kibicować swojej przyjaciółce na żywo w studiu „Tańca z gwiazdami”. Powodem okazały się kwestie logistyczne. Jak sama przyznaje, niestety, w chwilach, gdy Anita Sokołowska prezentuje swoje umiejętności taneczne na parkiecie, ona sama jest zaangażowana w występy teatralne. W związku z tym nie ma możliwości pojawienia się na planie telewizyjnym – stwierdziła Joanna Liszowska podczas rozmowy z Pomponikiem. Mimo to aktorka zapewnia, że trzyma kciuki za swoją koleżankę i uważa, że udział w „Tańcu z gwiazdami” jest niesamowitą przygodą.