Wielki powrót Krzysztofa Szczepaniaka do "Tańca z gwiazdami" po nagłym odejściu Dagmary Kaźmierskiej

Nagła decyzja Dagmary Kaźmierskiej o wycofaniu się z popularnego programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami” została przyjęta ze zdumieniem przez jej liczne grono zwolenników. Do serc widzów przemówiła jednak decyzja producentów show, którzy zaprosili do ponownego udziału w programie Sarę Janicką oraz Krzysztofa Szczepaniaka, oboje ulubieńców publiczności.

Zgodnie z regulaminem programu, w sytuacji gdy uczestnik rezygnuje z udziału, osoba, która ostatnia odpadła ma możliwość powrotu do show. Tak właśnie stało się w przypadku Krzysztofa Szczepaniaka, który dostał propozycję powrotu i zdecydował się na nią.

W nadchodzącą niedzielę widzowie będą mogli ponownie podziwiać umiejętności taneczne Sary i Krzysztofa na parkiecie. Para ta rozpoczyna już treningi i w przyszłą niedzielę zaprezentuje publiczności wykonanie rumby. W trójkę z Sarą oraz swoją narzeczoną Olą, Krzysztof pokaże również swój talent do walca.

Powrót do programu uczestnika, który wcześniej odpadł, to nie pierwszy taki przypadek w historii „Tańca z gwiazdami”. W czwartej edycji programu, Anna Cieślak musiała wycofać się ze względu na kontuzję stopy. Na jej miejsce powróciła Ewelina Lisowska, partnerująca Tomaszowi Barańskiemu, a para ta ostatecznie zdobyła zwycięstwo w całym show.

Jeśli zdrowie pozwoli, Dagmarę Kaźmierską zobaczyć będzie można jeszcze w finałowym odcinku programu. Pani Dagmara, mimo poważnej kontuzji obu nóg, zdecydowała się na udział w programie. Niestety, niedawno doznała kolejnej bolesnej kontuzji – złamała żebro podczas treningu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dzięki serdecznie Dagmarze za jej udział i życzy szybkiego powrotu do pełni zdrowia.