Katarzyna Cichopek zaskakuje fanów pięknie przygotowaną choinką świąteczną

Aktorka Katarzyna Cichopek, znana między innymi z roli Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość” oraz współprowadzenia porannego programu „Pytanie na śniadanie”, pokazała swoim obserwatorom na Instagramie jak przygotowała się do nadchodzących świąt. Wspólnie ze swoim partnerem życiowym, Maciejem Kurzajewskim, który jest również jej kolegą z pracy, często dzieli się z fanami swoimi prywatnymi chwilami na różnych platformach społecznościowych. Choć są to często ujęcia z ich wspólnych wyjazdów, tym razem postanowili pokazać, jak wygląda ich dom w okresie świątecznym.

Choć to dopiero drugie Boże Narodzenie, które Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają jako para, aktorka postanowiła już teraz wprowadzić swoich fanów w świąteczny nastrój. Na Instagramie zamieściła krótkie nagranie, na którym kończy ubieranie choinki. Materiał ten sugeruje, że już teraz czują atmosferę świąt i zimy.

Na filmie możemy zobaczyć popularną prezenterkę TVP, jak umieszcza kolejne ozdoby na drzewku. W tle zaś widzimy liczne dekoracje świąteczne, takie jak poduszki, które dodają nastroju całemu mieszkaniu. Choinka Katarzyny Cichopek z pewnością robi wrażenie na jej fanach i wprowadza ich w świąteczny klimat.