Wielki finał "Rolnik szuka żony" – czy wszystko poszło zgodnie z planem?

Dziesiąta odsłona popularnego telewizyjnego show na antenie TVP „Rolnik szuka żony” zbliża się do końca. Miłośnicy programu nie omieszkają śledzić każdego odcinka oraz przeglądać dodatkowe materiały udostępniane w sieci. Obecny sezon dostarcza widzom ogromu emocji, a ostateczne zakończenie może jeszcze mocno ich zaskoczyć. Wszystko przez niewielki szczegół – jedna z uczestniczek nie pojawiła się w zapowiedzi ostatniego odcinka.

W materiałach promujących finał zauważalna jest nieobecność jednej z kandydatek na serce Waldemara. W studiu pojawiają się Ewa i Dorota, natomiast Anny nie ma. Najprawdopodobniej kobieta zdecydowała się opuścić show przed finałem. Przyczyna? Dramatyczne okoliczności jej wyjazdu z gospodarstwa Waldemara. Anna oskarżyła Waldemara o to, że od początku skupił swoje zainteresowanie na Ewie, nie pozostawiając szans dla pozostałych kandydatek. Sytuacja była na tyle napięta, że Anna odmówiła przyjęcia pożegnalnego prezentu.

Widzowie programu nie kryją swojego zdziwienia faktem, że Anna zdecydowała się nie wziąć udziału w finale. Jeden z komentujących napisał: „Pani, którą Waldemar odrzucił, jako pierwszą, chyba nie miała odwagi aby się tu pojawić. Po takim pożegnaniu wstyd się witać ponownie”.

W tym sezonie „Rolnik szuka żony” pięciu uczestników: Artur, Agnieszka, Dariusz, Anna i Waldemar, poszukiwało miłości. W ostatnim odcinku przed finałem widzowie mieli okazję obserwować kolejne randki bohaterów oraz ich poważne rozmowy. Serca Kuby i Ani już biją w jednym rytmie, podobnie jak to u Sary i Artura.

Sytuacja Waldemara jest nieco inna. Mimo, że jest zachwycony Ewą, to na razie nie ma mowy o jakichkolwiek deklaracjach na przyszłość. Ewa zarzuca mu brak wsparcia w konfliktach z jego rodziną.

Internauci są już niewypowiedzianie ciekawi finału i z niecierpliwością czekają na rozwiązanie wszystkich wątków. Chcą dowiedzieć się, które z par podjęły poważne decyzje i dlaczego. Wielki finał dziesiątej edycji „Rolnik szuka żony” będzie można zobaczyć 10 grudnia o godzinie 21:30 w TVP1.