Małgorzata Walewska zaskakuje postem na social mediach. To koniec z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Widzowie nie kryją swojego niepokoju po tym, jak Małgorzata Walewska opublikowała zdjęcie z logiem programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i bukietem kwiatów w rękach, podpisując je słowami wdzięczności dla Polsatu za 10 lat współpracy. Czy to oznacza jej odejście z popularnego show?

Małgorzata Walewska jest od dawna nieodłącznym elementem jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie i jest bardzo lubiana przez publiczność. Dlatego jej ostatni wpis na Facebooku wywołał wiele niepokoju wśród fanów, którzy obawiali się, że może to być symboliczne pożegnanie.

Walewska zamieściła fotografię z tulipanami w tle logo programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, dodając podziękowanie dla Polsatu za dziesięć lat współpracy oraz dwadzieścia edycji programu. Wiadomość ta wywołała natychmiastową reakcję fanów, którzy zaczęli komentować i wyrażać swoje obawy.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy takich jak: „Ten program bez pani już nie będzie taki sam”, „Początek wpisu brzmi totalnie jak pożegnanie”, „Niech pani nie odchodzi z programu, przestaję oglądać, jeśli pani odejdzie” czy teorii, że Edward Miszczak, który przeszedł z TVN do Polsatu, wprowadza kolejne zmiany w ukochanym przez publiczność programie.

Na te spekulacje i obawy widzów, gwiazda zareagowała szybko, zapewniając wszystkich: „Ojej, nie myślałam, że odbierzecie ten wpis i zdjęcie jako pożegnanie! To po prostu podziękowania bez drugiego dna! A kwiaty cudne, prawda?”.

Fani programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” są bardzo czujni. Po przejściu Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu wiele rzeczy uległo zmianom w tym programie. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski to tylko niektóre z osób, które odeszły z formatu.

Obecnie trwa 20. jubileuszowa edycja „TTBZ”. Wśród uczestników są znane twarze takie jak: Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni I edycji i jurorka w 17. seriach), Stefano Terrazzino (zwycięzca III edycji), Aleksandra Szwed (zwyciężczyni V edycji), Maria Tyszkiewicz (zwyciężczyni VI edycji), Kacper Kuszewski (zwycięzca VIII edycji), Filip Lato (zwycięzca IX edycji), Mateusz Ziółko (zwycięzca X edycji) oraz Barbara Kurdej-Szatan (zdobywczyni drugiego miejsca w 15. edycji). Jury stanowią Piotr Gąsowski, Małgorzata Walewska i Robert Janowski.