Neymar ma poważne problemy z alkoholem?

Neymar to niewątpliwie jedna z największych gwiazd w świecie piłki nożnej o jeszcze większym talencie i umiejętnościach. Piłkarz, który obecnie należy do paryskiego klubu PSG, stał się w ostatnich dniach celem ogromnej krytyki, głównie za sprawą licznych porażek, jakich ostatnio doświadczył paryski klub w meczach. Pojawiły się jednak pewne szokujące doniesienia, jakoby Neymar borykał się z poważnymi problemami alkoholowymi.

Skandaliczne doniesienia.

Jeden z dziennikarzy RCM Sport poinformował, że Neymar boryka się z poważnymi problemami alkoholowymi. Według jego doniesień piłkarz zjawiał się na treningach w stanach upojenia alkoholowego, całkowicie tym samym je lekceważąc. Jak dalej mówi dziennikarz, zawodnik miał całkowicie zerwać jakiekolwiek kontakty ze swoim klubem i pozostałymi piłkarzami. Gwiazda piłki nożnej nie uczestniczy praktycznie w żadnych treningach, a przy tym prowadzi rozrywkowy tryb życia.

Kłopoty klubu.

Nie tylko Neymar musi mierzyć się z falą krytyki, w podobnej sytuacji jest klub, do którego należy. PSG odpadł z Ligi Mistrzów po przegranej z Real Madryt, ich sytuacja – delikatnie mówiąc – jest wręcz katastrofalna. Doniesienia o rzekomym problemie alkoholowym gwiazdy piłki nożnej nie zostały dotychczas potwierdzone przez inne osoby. W pewnym stopniu wyjaśniałoby to jednak zauważalny spadek formy Neymara w ostatnim sezonie.