Paris Hilton dumnie ogłasza narodziny swojego drugiego dziecka i ujawnia jego płeć i imię

Paris Hilton, słynna celebrytka i dziedziczka imperium hotelarskiego Hiltonów, została niedawno matką po raz drugi. Wszystko wskazuje na to, że proces porodu przeprowadziła surogatka. Paris, nie kryjąc radości, podzieliła się szczęśliwymi nowinami o nowym członku rodziny, a także zdradziła imię swojego najmłodszego skarbca.

Na początku tego roku, dokładnie 1 stycznia 2023, Paris Hilton i jej mąż Carter Reum ogłosili nadejście na świat ich pierwszego dziecka – syna. Chociaż twarz malucha ani jego imię nie były wtedy ujawnione, Paris opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widoczne były tylko małe dłonie niemowlęcia. „Twoja miłość jest już teraz tak bezgraniczna, że żadne słowa nie są w stanie jej wyrazić” – napisała pod fotografią. Teraz Paris zdradziła globalnej publiczności, że jej pierworodny Phoenix zyskał młodszego rodzeństwo.

Radosna wiadomość o powiększeniu rodziny Hiltonów pojawiła się ponownie. Drugie dziecko Paris prawdopodobnie przyszło na świat za pośrednictwem surogatki, podobnie jak jej starszy brat. 42-letnia celebrytka podzieliła się radosnym wydarzeniem na swoim Instagramie, prezentując różowe body dla niemowląt z napisem „London”. W ten sposób Paris ujawniła nie tylko płeć, ale i imię swojej drugiej pociechy. „Dziękuję za moją małą córeczkę” – napisała Hilton, eliminując wszelkie wątpliwości co do płci noworodka.