Niespodziewana śmierć 23-letniego aktora Netfliksa: Kevin Andrés Munoz Tovar padł ofiarą agresywnego napadu

Świat filmu pogrążył się w żałobie po niespodziewanej śmierci Kevina Andrés Munoz Tovara, młodego aktora, który zdobył popularność za sprawą swojej roli w produkcji Netfliksa. 23-latek stracił życie w wyniku brutalnego ataku.

Odnaleziono ciało aktora we wtorkowy poranek lokalnego czasu. Miejsce zdarzenia to miasto Tuluá, które znajduje się w kolumbijskim regionie Valle del Cauca. Kevin Andrés Munoz Tovar, często nazywany Kevinem Munozem, został zidentyfikowany przez miejscowe służby ratunkowe, które zostały wezwane na miejsce zbrodni.

Kiedy odnaleziono ciało Kevina, jego ręce i nogi były skrępowane, a na skórze widoczne były rany zadane ostrym przedmiotem. Pierwsze ustalenia policji sugerują, że to właśnie te cięcia były przyczyną śmierci aktora. Służby podejrzewają, że sprawca mógł używać maczety. Wydaje się również, że Kevin Munoz był brutalnie pobity przed śmiercią. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, ale jak dotąd nie potwierdzono motywu ataku.

Nicolás Suárez, rzecznik policji w Tuluá, poinformował, że aresztowano jedną osobę, która może być powiązana z tą zbrodnią. „Zatrzymaliśmy 19-latkę, który mógł brać udział w morderstwie Kevina Munoz” – powiedział. Policja spekuluje również, że aktor mógł paść ofiarą napadu z bronią w ręku.