Sekretne zrozumienie między Bradem Pittem a jego synem Paxem Jolie-Pittem: Kontrowersje i reakcje

W świecie rozrywki, niewiele rzeczy pozostaje tajemnicą. Jednym z takich wydarzeń, które niedawno wstrząsnęło światem mediów, było oskarżenie Brad Pitta przez Paxa Jolie-Pitta, jego adoptowanego syna. W 2020 roku Pax opublikował post w sieci, który dał do zrozumienia, że relacja między nim a jego sławnym ojcem nie jest najlepsza. Wyraziste słowa syna przyciągnęły uwagę publiczności, gdy wezwał swojego ojca do odpowiedzialności za to, jak potraktował jego rodzeństwo.

Post pojawił się w samym środku obchodów Dnia Ojca, co tylko podkreśliło kontrowersyjną treść. Pax napisał: „Szczęśliwego Dnia Ojca dla tego światowej klasy d*pka. Raz za razem pokazujesz, że jesteś okropną i podłą osobą. Nie masz za grosz empatii dla czwórki najmłodszych dzieci, które cię nie obchodzą i drżą ze strachu w twojej obecności. Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś mojej rodzinie, bo nie jesteś do tego zdolny. Zmieniłeś życie moich bliskich w nieustające piekło (…)”. Cóż za mocne słowa, skierowane w stronę swojego ojca przez Paxa! Wygląda na to, że ten post to jego forma protestu przeciwko postępowaniu Pitta.

Chociaż Brad Pitt nie zdecydował się na publiczny komentarz na temat zarzutów swojego syna, osoba z jego bliskiego otoczenia podzieliła się jego prywatnymi uczuciami. Aktor rzekomo powiedział, że sytuacja jest dla niego „frustrująca” i „przygnębiająca”. Tymczasem tajemniczy informator z otoczenia aktora stwierdził: „To po prostu niefortunne, że ludzie w dalszym ciągu próbują wciągać w to dzieci. To było długie siedem lat. Ludzie niepotrzebnie poruszają kwestie z tak odległej przeszłości… nie biorąc pod uwagę wpływu, jaki ma to na całą rodzinę”.

Wśród rozmów o konflikcie między Paxem a Bradem, powróciły także dyskusje na temat rozwodu aktora z Angeliną Jolie w 2016 roku. Jest to bez wątpienia jeden z najtrudniejszych okresów w jego życiu.