"Pytanie na śniadanie": Zaskakujący powrót znanej prezenterki po 7-letniej przerwie

Po ostatnich przetasowaniach w zarządzie TVP, obserwujemy trend powracających do stacji znanych twarzy dziennikarstwa i prezentacji. W środowy poranek, program „Pytanie na śniadanie” zaakcentował ten trend, witając po siedmiu latach przerwy kolejną znaną postać świata telewizji.

Wśród tych, którzy zdecydowali się na powrót do TVP po zmianie dyrekcji, znajdują się takie osoby jak Beata Tadla, Katarzyna Dowbor, Maciej Orłoś i Michał Olszański. Szczególnie intensywne zmiany personalne zaszły w ramach programu „Pytanie na śniadanie”.

Nowa dyrekcja zadecydowała o całkowitej wymianie par prowadzących popularny poranny program TVP2. Do grona nowych gospodarzy dołączyli między innymi wcześniej wspomniana Beata Tadla i Katarzyna Dowbor, ale także Tomasz Tylicki oraz Filip Antosiewicz.

Niespodziewanie okazało się, że do zespołu programu dołączy jeszcze jedna dobrze znana widzom postać. W roli reporterki wystąpi Katarzyna Burzyńska-Sychowicz. Ta doświadczona dziennikarka, znana z polskiego MTV, a później z TVP, zdecydowała się na rozstanie ze stacją siedem lat temu. Teraz jednak powraca w wielkim stylu, co ogłosiła w specjalnym wpisie na swoim profilu na Instagramie.

W swoim poście Katarzyna Burzyńska-Sychowicz opowiada o swoim entuzjazmie związanym z powrotem do pracy w TVP: „Uwielbiam tę pracę!” – pisze. Przypomina również swoje początki i pierwszą wizytę w Warszawie, kiedy to marzyła o spotkaniu z gwiazdami TVP i zostaniu odkrytą. Niestety, mimo nieograniczonej wyobraźni, czas i jej nauczycielka języka polskiego stały na przeszkodzie, co nie przeszkodziło jej jednak w dalszej karierze.