Skrajne opinie na temat nowego formatu telewizyjnego prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest gospodarzem nowego programu emitowanego przez stację TVN – „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Po premierowym odcinku widzowie nie kryli swoich emocji, które okazały się być niezwykle podzielone.

Gwiazda telewizji, Małgorzata Rozenek-Majdan, stanęła na czele nowego formatu na antenie TVN. W „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, celebrytka rywalizuje z sześcioma mężczyznami, każdym w innym odcinku. Pierwszy z nich to znany pisarz Łukasz Orbitowski.

Pierwszym wyzwaniem w nowej produkcji TVN był wyścig na 200 metrów w zimnym Bałtyku. Zarówno Orbitowski jak i Rozenek-Majdan przygotowywali się do niego poprzez stopniowe narażanie organizmu na niską temperaturę – od kąpieli w lodowatej wannie, poprzez zanurzenie się w górskim strumieniu i jeziorze. Warunki panujące podczas próby nie były łaskawe – temperatura wody wynosiła od 1 do 4 stopni Celsjusza, a silny wiatr i fale dodatkowo utrudniały pływanie. Po zaciętej rywalizacji, pojedynek wygrał Łukasz Orbitowski, który pokonał dystans w czasie 5 minut i 14 sekund.

Wielu widzów i internautów wyraziło swoje opinie na temat tego, co zobaczyli na ekranach. Reakcje były skrajne – od entuzjastycznych pochwał do ostrej krytyki. Niektórzy podziwiali odwagę Rozenek-Majdan, podczas gdy inni krytykowali cały pomysł jako błahą próbę zdobycia popularności.

Wśród komentarzy znalazły się takie jak: „Pani Małgosiu, jest Pani super! Wkręciłam się; Prawdziwa wojowniczka i inspiracja dla wielu kobiet. Dobrze się to oglądało; Podziwiam Panią. Program interesujący, widać ile wysiłku ile pracy nad psychiką trzeba włożyć, poświęcić”, ale też takie jak: „Program porażka; Patrząc na to, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Napiszę tylko, że jest to bardzo płytki program nie mający nic wspólnego z rozrywką na poziomie.”

Ciekawą opinię wyraził bloger o pseudonimie PigOut, który podkreślił dwa aspekty programu – cierpienie celebrytki, które przynosi satysfakcję widzom, i to, że gośćmi są osoby, które mogą skorzystać na promocji, jak pisarz Łukasz Orbitowski.