Seksskandal francuskiego milionera

Jacques Bouthier to francuski milioner, który pełni rolę dyrektora generalnego firmy VILAVI, będącej grupą ubezpieczeniową – Bouthier jest również jednym z najbogatszych obywateli Francji. W ostatnich dniach wyszły na jaw pewne doniesienie, które wywołały istny skandal. Bouthier miał przez ponad 5 lat więzić i wykorzystywać seksualnie 22 – kobietę.

Seksualna niewolnica.

W marcu do paryskiego komisariatu zgłosiła się pewna kobieta, która to opowiedziała funkcjonariuszom o tym, jak to przez 5 lat była więziona i regularnie gwałcona przez niezwykle zamożnego mężczyznę. Jak się okazało, owym mężczyzną był właśnie Jacques Bouthier. Tego rodzaju oskarżenia wobec wpływowych lub zamożnych osób zdarzają się często i zazwyczaj stanowią zwyczajne pomówienia. W tym konkretnym przypadku 22-latka na poparcie swych słów posiadała dowody w postaci nagrania. Jak również wytłumaczyła żandarmom, Bouthier miał uznać, że jest ona już zwyczajnie „za stara” dla niego, wobec czego zlecił jej zadanie znalezienia młodszej następczyni.

Milioner aresztowany.

Według oficjalnych doniesień Jacques Bouthier, wraz z 5 innymi osobami, został już aresztowany. Wszystkim postawiono zarzuty w postaci handlu ludźmi i gwałtu na nieletnich. Wśród zatrzymanych osób znajduje się między innymi żona Bouthiera, dwoje pracowników VILAVI czy były członek oddziału antyterrorystycznego.