Spekulacje o powrocie Piotra Gąsowskiego do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Aktor komentuje sytuację

Ostatnio, w mediach zaczęły krążyć pogłoski na temat możliwości, że aktor Piotr Gąsowski ma zamiar powrócić do popularnej produkcji telewizyjnej „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sam zainteresowany dodatkowo podsyłał te plotki, publikując filmik na swoim profilu Instagram, gdzie można go było zobaczyć opuszczając budynek tv Polsat, będący producentem owego show.

Informacje na temat ewentualnego powrotu Gąsowskiego do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jako pierwszy podał portal wirtualnemedia.pl. Jak donosi serwis, aktor może znów zasiąść w fotelu jurora lub objąć rolę trzeciego prowadzącego programu. Takie przypuszczenia wynikają z treści filmu, który sam Gąsowski umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W nagraniu można usłyszeć tajemnicze słowa aktora: „Na razie nie mogę nic powiedzieć, ale prezenty dostałem”. Odpowiadając na pytanie czy faktycznie wróci do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” skomentował: „Właśnie wyszedłem z budynku, gdzie zajmowałem się bardzo ważnymi sprawami. Jakimi? Być może wkrótce się dowiecie”. Czyżby to była zapowiedź jego powrotu do show?