Zdrady i romanse członków monarchii brytyjskiej

 

Relacja pomiędzy młodą, niespełna trzynastoletnią Elżbietą i Filipem można określić miłością od pierwszego wejrzenia. Jak podają liczne źródła, to już wtedy Elżbieta postanowiła, że ten młody oficer zostanie jej mężem. Sytuacja ta jednak diametralnie zmieniła się w momencie, gdy Elżbieta została głową Wielkiej Brytanii. Przez wiele lat plotkowano o licznych romansach i zdradach księcia Filipa. Ich małżeństwo było zdecydowanie problematyczne. Książę Filip coraz rzadziej uczestniczył w życiu prywatnym swej żony, królowa Elżbieta poświęcała się więc całkowicie swoim obowiązkom. Jak się jednak okazuje, oprócz obowiązków, miała też czas na liczne przyjemności.

Romanse i zdrady.

Skomplikowana relacja pomiędzy księżniczką Dianą a następcą tronu brytyjskiego, księciem Karolem jest znana całemu światu. A ostatnio ponownie dała osobie znać, za sprawą serialu Netflix „The Crown”, w którym jeden z sezonów jest całkowicie poświęcony małżeństwu Karola i Diany Spencer. Przedstawiono tam liczne zdrady, jakich dopuszczali się wzajemnie. Brytyjczycy nie ukrywają swej niechęci do nowej wybranki księcia Karola, która – w rzeczywistości – była od zawsze miłością jego życia.

Małżeństwo królowej Elżbiety.

W Wielkiej Brytanii wprost mówi się o licznych zdradach księcia Filipa. Był on specyficznym człowiekiem o nietuzinkowym poczuciu humoru. W tym również koneserem pięknych kobiet. Niewiele natomiast mówi się o kochankach królowej Elżbiety. Wynika to z faktu, że w większości są to jedynie plotki, a prywatne skandale z udziałem królowej Elżbiety, jeżeli takowe kiedykolwiek były, są skrzętnie ukrywane przed światem.