Znamienity Tom Cruise zdobyty przez bogatą i młodszą Rosjankę? Być może jest to para wieku!

Tom Cruise, ceniony aktor wielu filmów, który ma na swoim koncie niejeden romans, wydaje się ponownie zakochany. Jego serce mogła podbić niewiarygodnie zamożna Rosjanka, która jest stałym gościem na międzynarodowych imprezach. Elsina Kairowa to ta, której udało się zaprząc myśli słynnego aktora „Top Gun”. Posiada ona luksusowy apartament w Londynie, gdzie Cruise spędza coraz więcej czasu.

Aktorka jest o 25 lat młodsza od Cruise’a i jest córką znanego rosyjskiego polityka. Wcześniej była żoną handlarza diamentami, co zapewnia jej pokaźny majątek.

Plotki o ich romansie pojawiły się po londyńskiej imprezie, na której byli razem w grudniu 2023 roku. Od tego momentu, jak głosi plotka, są parą. Prawdopodobnie z uwagi na swoje statusy publiczne, stawiają prywatność na pierwszym miejscu i starają się nie pokazywać światu jako para.

„Daily Mail” jednak ujawnia, powołując się na nieznane źródło, że 61-letni Tom Cruise i 36-letnia Elsina Kairowa są oficjalnie razem. „Wśród znajomych Elsiny, wszyscy wiedzą, że ona i Tom są teraz parą. W ostatnich tygodniach stali się bardzo bliscy, ale starają się nie być fotografowani razem, chcą utrzymać swoją prywatność” – twierdzi informator gazety.