Rihanna jest w ciąży?

ASAP Rocky zdradził Rihanne?

Związek popularnego rapera kryjącego się pod pseudonimem ASAP Rocky a światowej sławy gwiazdą muzyki, Rihanną, był szeroko komentowany na łamach wielu gazet. Nie dziwi więc, że co jakiś czas możemy usłyszeć coraz to kolejne plotki z ich udziałem. Według ostatnich doniesień, para najprawdopodobniej się rozstała, a sam raper miał zdradzić Rihannę z jej bliską przyjaciółką.

Afera za aferą.

Przed paroma dniami świat obiegła informacja, że znany raper został zatrzymany na lotnisku przez policję, w związku z podejrzeniem o jego udział w zeszłorocznej strzelaninie. Raper co prawda opuścił już areszt, konieczne było jednak wpłacenie wysokiej kaucji. Przeciwko niemu toczy się także śledztwo.

Czy raper zdradził partnerkę?

Plotki dotyczącego rzekomej zdrady, jakiej dopuścić miał się raper wobec swojej partnerki, Rihanny, zostały opublikowane przez Louisa Pisano. Informacje te zostały szybko podchwycone przez różnego rodzaju media, a przy tym zainteresowały również i fanów, którzy nie kryli swojego oburzenia. Wszystko jednak wskazuje na to, iż była to informacja całkowicie nieprawdziwa, a osoba, która stała za jej publikacją, a więc Louis Pisano, dokonała publicznych przeprosin.