Asystentka Amber Heard opowiada o jej skandalicznym zachowaniu

Toczący się obecnie proces, który wytoczony został przez Johnnego Deppa wobec jego byłej małżonki, Amber Heard, już teraz zakrawa o światowy hit pod względem oglądalności. Nie dziwi więc fakt, że wszelkiego rodzaju nowe doniesienia związane z samym procesem natychmiast lądują na pierwszych stronach gazet. Johny Depp żąda od byłej żony 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za jej oskarżenia dotyczące stosowania przez niego przemocy.

Asystentka Amber Heard wypowiedziała się w sądzie.

Obydwie strony powołują na świadków rozmaite osoby, a jedną z nich była asystentka Amber Heard, która zeznawała przed sądem. Kate James pracowała dla Amber przez okres 3 lat, otwarcie mówi o napadach złości i wahaniach nastroju aktorki, która miała wielokrotnie ją obrażać i wyzywać. Pewna, opisywana przez nią sytuacja wydaje się być szczególnie skandaliczna. Jak twierdzi Kate, pewnego razu aktorka miała splunąć jej w twarz, kiedy ta zaczęła z nią rozmawiać na temat podwyżki.

Alkohol i narkotyki.

Była asystentka Amber przyznaje również, że była świadkiem nadużywania przez aktorkę narkotyków i alkoholu, w tym grzybków halucynogennych, ecstasy czy kokainę. Cóż, w ciągu kolejnych dni, za sprawą zeznań pozostałych osób, na światło dzienne najpewniej wyjdą nowe informacje na temat związki Amber i Deppa.