Skandale, które zniszczyły kariery gwiazd

Gwiazdy z pierwszych stron gazet, bez względu na to, czy pochodzą zza oceanu i utożsamiają się ze słynnym Hollywoodem, czy też grywają w produkcjach na naszym podwórku, często mają cechę wspólną. Jest nią zamiłowanie do wywoływania rozmaitych skandali, często być może nieświadomie, choć nierzadko z całkowitą premedytacją. Przyjrzyjmy się więc skandalom, które sprawiły, że niektórzy gwiazdorzy mogą pożegnać się z marzeniami o rozwijaniu swojej kariery.

Kevin Spacey.

Kevin Spacey to wybitny aktor, który uwielbiany był przez miliony widzów na całym świecie, jest ponadto dwukrotnym zdobywcą nagrody Oscara, za swoje role w takich produkcjach, jak Podejrzani czy American Beauty. Ogromną sławę zyskał również ze względu na swoją rolę w serialu House of Card’s, która, paradoskalnie, stała się jednocześnie gwoździem do jego trumny. Przed paroma laty wyszło na jaw, że aktor na planie serialu dopuszczał się molestowania. Producenci serialu pozwali Kevina, żądając od niego zadośćuczynienia w związku z poniesionymi stratami.

Barbara Kurdej – Szatan.

Wracamy do naszego kraju, by przyjrzeć się skandalowi wywołanemu przez Barbarę Kurdej – Szatan. Podczas trwającego kryzy imigracyjnego na naszej wschodniej granicy, aktorka w ostrych słowach skomentowała postawę Straży Granicznej. Niemal natychmiast straciła swoje dotychczasowe role, a znana sieść telekomunikacyjna, której była twarzą, zerwała z nią współpracę.

Chris Brown.

Chris Brown jeszcze przed dekadą był cenionym i uwielbianym przez fanów na całym świecie muzykiem. Momentalnie stracił jednak na wizerunku po tym, jak dotkliwie pobił swoją ówczesną partnerkę, Rihanne. Nic nie wskazuje na to, by muzykowi udało się jeszcze zyskać w oczach fanów – sytuacji z całą pewnością nie poprawiają również najnowsze oskarżenia o gwałt.