Książę Harry pogodził się z królową?

Odejście księcia Harry’ego i księżnej Meghan z rodziny królewskiej było nie lada wydarzeniem, o którym rozpisywały się światowe media. Para obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i zrezygnowała z pełnienia jakichkolwiek funkcji związanych z przynależnością do monarchii. O księciu Harrym otwarcie mówi się, że jest czarną owcą rodziny, podobnie jak brat Króla Jerzego VI, Edward, który to adbykował na krótko po koronacji. Wiele wskazuje jednak na to, że stosunki pomiędzy Harrym a rodziną królewską ulegają powolnemu ociepleniu.

Książę Harry ostro o rodzinie królewskiej.

Niemały skandal został wywołany po tym, jak książęca para udzieliła wywiadu dla Oprah Winfrey. Małżonkowie otwarcie mówili o ogromnej wręcz niechęci wobec Meghan ze strony rodziny królewskiej. Książę Harry zarzucił także członkom swojej rodziny rasizm.

Czy książę Harry pogodził się z królową?

Wygląda na to, że stosunki pomiędzy księciem Harrym a pozostałymi członkami rodziny królewskiej zmierzają ku lepszemu. Harry w ostatnim czasie spotkał się ze swoją babcią, a jednocześnie królową. Całe spotkanie opisał jako przyjazne i długo wyczekiwane.