Dziecko Cristiano Ronaldo nie przeżyło porodu

Pod koniec 2021 roku Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez podzielili się wesołą nowiną, informując media o tym, że Georgina jest w bliźniaczej ciąży. Na krótko po tym para zdradziła również płeć dzieci. Niestety, poród przeżyła jedynie córeczka gwiazdy piłki nożnej.

Dzieci Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo jest szczęśliwym ojcem ponad 5 dzieci. Najstarszy syn Ronaldo przyszedł na świat w 2010 roku, gwiazda piłki nożnej jest także ojcem bliźniąt, które urodzone zostały przez surogatkę w 2017 roku. Córeczka Ronaldo, która jako jedyna przeżyła poród bliźniaczej ciąży, jest już drugim, wspólnym dzieckiem Ronaldo i jej obecnej partnerki, Georginy.

Gwiazda podzieliła się tragiczną informacją.

Para w ogromnym szczęściu wyczekiwała narodzin bliźniąt. Niestety, poród przeżyła jedynie córka Ronaldo. O tym tragicznym wydarzeniu Ronaldo poinformował w mediach społecznościowych. Piłkarz nie ukrywa swojego smutku. Co zrozumiałe – zrezygnował z udziału w kilku meczach. Powrócił do gry podczas meczu Manchesteru United pomiędzy Arsenalem, gdzie strzelił setnego gola i oddał hołd zmarłemu synowi.