Sean Penn ponownie rozwiedziony

Hollywoodzkie gwiazdy, czy też osoby z show-biznesu, ewidentnie nie mają szczęścia w miłości. Co jakiś czas możemy usłyszeć o miłosnych skandalach z udziałem gwiazd z pierwszych stron gazet, czy też nadzwyczaj krótki związkami. Znany aktor Sean Penn ponownie stał się singlem, po tym jak rozwiódł się z niemal o połowę młodszą partnerką.

Kim jest Sean Penn?

Sean Penn jest jednym z najbardziej wybitnych aktorów, który swoją karierę rozpoczął już we wczesnych latach 80 ubiegłego wieku. Sławę przyniosły mu role w takich produkcjach, jak Szkoła Kadetów, Słodki drań, Przed egzekucją czy Rzeka tajemnic. Aktor jest dwukrotnym zdobywcą prestiżowej nagrody Oscara. Oprócz działalności czysto artystycznej aktor jest również znany z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Kolejny, nieudany związek aktora.

22 kwietnia, trzeci związek małżeński Seana Penna został oficjalnie zakończony. Pozew rozwodowy został złożony przez partnerkę Seana, 30-letnią aktorkę Leile George w październiku ubiegłego roku. Sama para pobrała się w lipcu w 2022 roku. Był to trzeci z kolei związek aktora. Sean był wcześniej związany choćby z Maddoną, a ich małżeństwo trwało od 1985 do 1989 roku.