Skandal w rodzinie królewskiej? – teść oskarżony o gwałt

Brytyjska rodzina królewska, a raczej jej członkowie, co jakiś czas zaskakują fanów i publiczność – nie zawsze w pozytywnym znaczeniu. Odcięcie się Harrego od rodziny królewskiej było ostatnim, większym skandalem. Wszystko wskazuje jednak na to, że w rodzinie królewskiej szykuje się kolejny skandal. Teść Pippy Middleton został oskarżony o gwałt.

Kim jest Pippa Middleton?

Pippa Middleton jest siostrą Kate Middleton, będącej małżonką następcy tronu brytyjskiego – księcia Williama. W 2017 roku Pippa wyszła za mąż za miliardera, Jamesa Matthewsa. Choć nie jest ona bezpośrednio związana z brytyjską rodziną królewską, to ze względu na fakt pokrewieństwa z Kate, jej osoba co jakiś czas staje się obiektem zainteresowania dziennikarzy.

David Matthews oskarżony o gwałt.

Wszystko wskazuje na to, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej wybuchnie kolejny skandal – choć David Matthews, będący teściem Pippy Middleton nie należy do rodziny królewskiej, to z całą pewnością cała sprawa odbije się głośnym echem. David Matthews miał przed ponad 20 laty dwukrotnie zgwałcić wówczas 16-letnią nastolatkę.