Katarzyna Skrzynecka oszczędzanie

Katarzyna Skrzynecka musi odkładać na swoją emeryturę!

Katarzyna Skrzynecka to znana i lubiana polska aktorka. Pochwaliła się ostatnio, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyliczył jej niedawno emeryturę. Skrzynecka doszła do wniosku, że za takie pieniądze nie da się przeżyć.

Ile wyniesie emerytura aktorki?

Do kin wchodzi właśnie wielki hit lat osiemdziesiątych. Jest nim oczywiście „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Katarzyna Skrzynecka gra w tej produkcji od samego początku. W związku z premierą hitowego filmu aktorka zdradziła, na jaką kwotę Zakład Ubezpieczeń Społecznych wycenił jej emeryturę. Nie różni się ona tak naprawdę od kwoty, którą otrzymałby zwykły Kowalski. Ma to być podobno zawrotna kwota 35 zł. Nie zapominajmy przy tym, że aktorka pracuje w zawodzie już od dawna. W związku z tym celebrytka odkłada na swoją emeryturę, gdyż jej zdaniem prognozy emerytalne nie wyglądają korzystnie dla nikogo. Nie zobaczymy więc Skrzyneckiej na salonach z horrendalnie drogą torebką, czy w drogiej sukience od najlepszego i najmodniejszego projektanta mody. Katarzyna Skrzynecka w odróżnieniu od swoich koleżanek po fachu stara się żyć skromnie i oszczędnie. Nie chwali się w mediach społecznościowych drogimi wycieczkami zagranicznymi i samochodami. Aktorka oszczędza na swoją przyszłą emeryturę.

Katarzyna Skrzynecka – praca

W ostatnim czasie aktorkę możemy spotkać w wielu miejscach pracy. Przyznała się, że obecnie pracuje w aż dziewięciu produkcjach. Niedawno skończył się zdjęcia do filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Ponadto Katarzynę Skrzynecką zobaczymy w serialu, a także na planie wielkiego show Polsatu, jakim jest „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To jednak nie wszystko. Oprócz telewizyjnych i kinowych produkcji Katarzyna Skrzynecka ma jeszcze teatr. Obecnie występuje w kilku spektaklach. Aktorka przyznaje, że w ten sposób pragnie odbić sobie czas lockdownu, kiedy to nie mogła pracować i nie miała stałego dochodu. Katarzyna Skrzynecka chce grać i występować tak długo, jak tylko będzie mogła.