Miłosne skandale gwiazd

Niestety, lecz sława i bogactwo nie sprzyjają bycia w szczęśliwych związkach, czego przykładem są liczne, miłosne skandale z udziałem największych gwiazd. Ogromne fortuny, jeszcze większe rzesze fanów – wszystko to otwiera niezliczone wręcz ilości rozmaitych możliwości, w tym miłosnych pokus.

Księżna Diana i Karol.

Życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie zawsze jest usłane różami, czego dowodem jest małżeństwo obecnego następcy trony, a więc księcia Karola, z nieżyjącą już księżną Dianą. Małżeństwo nie było w żadnym stopniu udane, a jego zawarcie podyktowane było raczej naciskami ze strony rodziny i swoistym rozsądkiem. Zarówno Diana, jak i Karol dopuszczali się licznych romansów – sam Karol jednak najpewniej nigdy nie darzył swej małżonki uczuciem, a wybranką jego serca od zawsze była Camilla Parker Bowles.

Johny Depp i Amber Heard.

Trwający aktualnie proces, który wytoczony został przeciwko Amber przez jej byłego męża, Johnego, spowodowany jest oskarżeniami o fizyczne znęcanie się aktora nad swą małżonką. Słowa Amber od dawna poddawane były w wątpliwość, a przed laty już wyszło na jaw, że aktorka dopuszczała się licznych zdrad. Według niektórych doniesień jednym z kochanków Amber miał być nawet miliarder Elon Musk.