Nowa odsłona "Tańca z gwiazdami": pełna lista uczestników i dwa niespodziewane zwroty akcji

Premiera najnowszej edycji popularnego telewizyjnego show „Taniec z gwiazdami” zaplanowana jest na wiosnę bieżącego roku na antenie Polsatu. Wielkie emocje wśród fanów wywołuje ujawniona lista znanych osobowości, które będą rywalizować o prestiżową Kryształową Kulę. Zastanawiamy się, którzy celebryci zagoszczą na parkiecie w tej edycji programu? Wiadomo już, że prawdopodobnie zobaczymy tam Roksanę Węgiel. Właśnie pojawia się nowe gorące nazwisko.

„Taniec z gwiazdami” to show, które od lat cieszy się ogromnym uznaniem widzów. Od kilku miesięcy trwają domysły i przypuszczenia dotyczące tego, kto będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne na parkiecie podczas najnowszej serii programu. Właśnie trwa renowacja formatu programu. Skład jury został zmieniony – nie zobaczymy już Michała Malitowskiego, Andrzeja Piasecznego oraz Andrzeja Grabowskiego. Jednak Iwona Pavlović pozostaje w składzie, a dołączają do niej Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda.

Program opuszcza również Izabela Janachowska, co sama zainteresowana oficjalnie potwierdziła. Ta decyzja wywołała wiele emocji, a fani programu zaczęli się zastanawiać nad przyszłością pozostałych prowadzących. Teraz wiadomo już, że Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna nadal będą prowadzić „Taniec z gwiazdami”. Wystąpią w niej: Krzysztof Szczepaniak, Dagmara Kaźmierska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Filip Chajzer, Adam Kszczot, Kamil Baleja, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Olga Kowalska i Aleksander Mackiewicz. Do tego grona prawdopodobnie dołączą także Roksana Węgiel i znana aktorka.