Proces Deppa niczym telenowela

Toczący się od 11 kwietnia proces pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard, który został wszczęty przez pozew Deppa przeciwko Heard ze względu na znieważenie, zniesławienie i zszarganie opinii aktora, gromadzi ogromną ilość widzów. Sędzia zgodził się na upublicznienie całego procesu, toteż jest on monitowany i udostępniany na żywo.

Miliony wyświetleń.

Udostępniane na platformach streamingowych, takich jak YouTube, nagrania z procesu Deppa i Heard uzyskują nawet po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Emitowany na żywo proces już teraz potrafił przyciągnąć przed telewizory ogromną ilość widzów, a niektórzy prześmiewczo nazywają go najlepszym serialem tego roku.

Dlaczego Depp pozwał byłą żonę?

Powodem wytoczenia procesu przeciwko byłej żonie było spowodowane jej oskarżeniami wobec Deppa. Aktorka przyznała, że padała ofiarą przemocy domowej. Cała sprawa ciągnie się od momentu ich rozstania, co miało miejsce w 2016 roku. Ogólnoświatowe media nie pozostawiły na znanym aktorze suchej nitki, momentalnie przyszywając mu łatkę damskiego boksera. Choć proces wciąż trwa, wiele wskazuje na to, że Amber Heard w wielu kwestiach zwyczajnie kłamała.