Syn Krzysztofa Krawczyka o swoim ojcu

Krzysztof Krawczyk był swoistą ikoną polskiej sceny muzycznej, z którą utożsamiały się niezliczone rzesze fanów z różnych pokoleń. Artysta z muzyką związany był przez niemal 55 lat, w których czasie zdobył ogromne ilości nagród. Krawczyk po dziś dzień pozostaje jednym z najpopularniejszych, polskich artystów, których muzyczna działalność znana była nawet za granicą. 5 kwietnia minęła pierwsza rocznica śmierci artysty. Krzysztof Krawczyk miał jedynie jedno dziecko, Krzysztofa Krawczyka Juniora, który postanowił powiedzieć kilka słów o swoim ojcu.

Krzysztof Krawczyk Junior.

Syn artysty od wielu lat zmaga się z padaczką, która jest przyczyną wypadku samochodowego, w którym uczestniczył wraz ze swoim ojcem. Zamiłowanie do muzyki odziedziczył po ojcu, jednak ma już o wiele mniej szczęścia w życiu od niego. Krzysztof utrzymuje się z renty inwalidzkiej, która przyznana mu została ze względu na wypadek i chorobę będącą jej następstwem.

Syn Krawczyka o swoim ojcu.

Krzysztof Krawczyk Junior nie wspomina swojego ojca nazbyt dobrze. Jak sam mówi, rzadko kiedy go widział, a gdy już dochodziło do spotkania, odczuwał przed rodzicem lęk. Po tragicznym wypadku samochodowym ich relacje jeszcze bardziej się pogorszyły, a Krzysztof Krawczyk Junior sam przyznaje, że od tego czasu ojciec przestał się nim całkowicie interesować.