Ślub od pierwszego wejrzenia – zamordował swoją wybrankę

Ślub od pierwszego wejrzenia to program telewizyjny, którego uczestnicy mają szansę odnaleźć miłość swojego życia. Program ten cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, także i w Polsce oraz Ukrainie. Zawarte za jego pomocą związki nie zawsze zdołały przetrwać próbę czasu, jak i problemów, o których obie strony nie miały pojęcia. Rozstania uczestników były więc na porządku dziennym, jednak makabryczne i brutalne morderstwo zaszokowało niemal wszystkich.

Uczestnik programu brutalnie zamordował swoją żonę.

Jak wspomnieliśmy – ślub od pierwszego wejrzenia jest programem, który emitowany jest w wielu krajach na świecie, w tym Polsce czy Ukrainie. W tym przypadku mowa jednak o uczestniku ukraińskiego wydania, który miał brutalnie zamordować poznaną w programie żonę. Kobieta została poćwiartowana na liczne kawałki, a ukraińscy policjanci odnaleźli w jego mieszkaniu część narządów zamordowanej kobiety. Mężczyzna złożył już w tej sprawie zeznania – jak możemy się dowiedzieć, między małżeństwem doszło do poważnej kłótni, wręcz bójki, wskutek której miał on udusić kobietę. 37-letni Peter Bigun następnie poćwiartował ciało swojej ofiary, a następnie próbował ukryć część jej szczątków. Do zbrodni doszło najprawdopodobniej 12 lipca. Mężczyzna obecnie znajduje się w tymczasowym areszcie, zarzuca mu się morderstwo z premedytacją oraz nielegalne posiadanie broni.

O uczestniku.

Sprawca to 37-letni Peter Bigun, osławiony i odnoszący spore sukcesy prawnik z obwodu kijowskiego. Jak mówił sam o sobie – uważał się za idealnego mężczyznę, który spełnia się w życiu zawodowym – jest on bowiem właścicielem kancelarii prawnej.