"Taniec z gwiazdami" i tajemniczy związek Maffashion z Bartoszem Bednorzem

Ostatni odcinek „Tańca z gwiazdami”, drugi w kolejności w najnowszej edycji tego popularnego show, przyciągnął jak zwykle tłumy widzów. Wśród uczestników tej edycji znalazła się Julia Kuczyńska, powszechnie rozpoznawana jako Maffashion, której towarzyszy na parkiecie Michał Danilczuk. Znana influencerka jest jedną z kandydatek do głównej nagrody programu – Kryształowej Kuli.

Podczas drugiego odcinka, para ta zaprezentowała swój taniec – walca wiedeńskiego, do utworu z filmu „50 twarzy Greya”. Ich występ przyniósł im aż 37 punktów, spotykając się z entuzjastycznymi reakcjami jury. Iwona Pavlović wyraziła swoje uznanie mówiąc: „Ja ciebie biorę! Nieczęsto to się zdarza”. Także Ewa Kasprzyk nie kryła swojego zachwytu, twierdząc że zobaczyła „51 twarz Greya”.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o relacji Maffashion z Bartoszem Bednorzem, reprezentantem Polski w siatkówce. Choć ani on, ani Julia nie komentują plotek na ten temat, Bartosz był widziany na widowni podczas drugiego odcinka „Tańca z gwiazdami”, co tylko podsyciło spekulacje o ich związku. Jak mówił, dobrze mu się spędza tam czas.